SEKTÖRLER
Alışveriş merkezleri
Baskı ve ambalaj
Bilgisayar firmaları
Çiçekçiler
Dekorasyon firmaları
Denizcilik Firmaları
Eğitim kurumları
Eğlence firmaları
Elektronik firmaları
Emlakçılar
Gıda firmaları
Hizmet firmaları
İnşaat firmaları
Kimya Sanayi Firmaları
Kültür sanat merkezleri
Maden,Metal ve Enerji
Makina İmalat Firmaları
Medya adresleri
Nakliyat firmaları
Organizasyon firmaları
Otomotiv firmaları
Plastik Yan Sanayi Firmaları
Resmi kuruluşlar
Sağlık firmaları
Sivil toplum kuruluşları
Spor malzemeleri
Talaşlı imalat
Tarım ve hayvancılık firmaları
Tekstil firmaları
Turizm firmaları
ÜRÜN KATEGORİLERİ
Antika Ve Sanat Ürünleri
Bebek Ve Anne Ürünleri
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Ev Ve Bahçe Ürünleri
Gıda Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Hayvan Bakımı Ve Ürünleri
İletişim Ürünleri
Kırtasiye Ve Ofis Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kitaplar
Motorlu Araçlar
Müzik
Oyuncaklar Ve Oyunlar
Sağlık Ve Medikal Ürünler
Spor Ürünleri
Tekstil Ve Deri Ürünleri

Hisar Çikolata Şekerleme Bisküvi Gıda Maddeleri İnşaat Tekstil Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

hisar Şekerleme, Hacı Muhittin Nalbantoğlu Tarafından 1940 Yılında Kayseri'de Kurulmuştur. İlk Olarak Helvacılık İle İş Hayatına Atılan Hacı Muhittin Nalbantoğlu Daha Sonra Lokum Ve Şekerleme İmalatını Da Bünyesine Katarak Gıda Sektöründe Hızla İlerlemiştir.
Yetkili : Mustafa Nalbantoğlu
Tipi : Üretici
Çalışan Kişi :
Kuruluş Yılı : 1940
Babadan oğula geçen meslek aş kı ile Mustafa NALBANTOĞLU bu sektörde birçok yeniliği Türkiye'ye kazandırmış ve ilk olarak şekerleme üretimini teknoloji ile buluşturmuştur. Çikolata üretimini de bünyesine katarak bu eşsiz tatları günümüze taşıyan Hisar Şekerleme Muhittin ve Ayhan NALBANTOĞLU kardeşlerin yönetiminde faaliyetini sürdürmektedir.      Hisar markası ile çikolata, şekerleme ve gıda üretimi konusunda faaliyet göstermekte olan firma bugün alanında Türkiye'nin lider kuruluşları arasındadır.      Kurulduğu günden bugüne Hisar Çikolata, Şekerleme bünyesinde değişmeyen tek şey kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetidir. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığı her işte, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedeflemektedir. Hisar Çikolata Şekerleme, Kayseri'de 10.000 m² kurulu entegre tesisleri ve çalışanları ile hijyenik ortamda büyük bir titizlikle ürettiği çikolata ve şekerleme çeşitleri ile sektöründe dev bir işletmecilik haline dönüşmüştür. MİSYONUMUZ --------------------------------------------------------------------------------      Faaliyet gösterdiğimiz alanda sürekli gelişip büyüyerek, sektöründe en çok tercih edilen marka olmak ve 1940 yılından bugüne gelen bu eşsiz tatların yok olmaması için tüm gayretimizle çalışmaktır. VİZYONUMUZ --------------------------------------------------------------------------------      Hisar çikolata şekerleme kimlik bir markanın dış görünüşünü onu hatırlatan ve simgeleyen tat ve lezzetlerin tümüdür. Unutulmamalıdır ki bir markanın ürettiği ürünler kişinin adının doğru yazılması ya da imzasının doğru atılması kadar önemlidir. Onun içindir ki sınırsız müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Yenilikçi ve gelişimci yönümüzde firma kimliğimizden ödün vermeden ülke sanayimize ve insanlarımıza tat ve lezzette dünya standartlarının üstünde tasarım ve çeşitlerimizi sunmaktan sonsuz onur duyuyoruz.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı(E-Posta)
Şifre
Firma Giriş
Yeni Üye Ol Şifremi Unuttum
Sponsor Bağlantılar
izmir web tasarım
hemoroid doktoru izmir
Kobi Adresi, Türkiye'deki firmaların , şirketlerin sektörlerine göre kategorilere ayrılmış, detaylı listesi.
Firmalara ait ürünler, alım, aatım ilanları ve firmaların ürünleri burada. Yeni Ticaret Portalınız, Firma Rehberiniz Kobi Adresi!