SEKTÖRLER
Alışveriş merkezleri
Baskı ve ambalaj
Bilgisayar firmaları
Çiçekçiler
Dekorasyon firmaları
Denizcilik Firmaları
Eğitim kurumları
Eğlence firmaları
Elektronik firmaları
Emlakçılar
Gıda firmaları
Hizmet firmaları
İnşaat firmaları
Kimya Sanayi Firmaları
Kültür sanat merkezleri
Maden,Metal ve Enerji
Makina İmalat Firmaları
Medya adresleri
Nakliyat firmaları
Organizasyon firmaları
Otomotiv firmaları
Plastik Yan Sanayi Firmaları
Resmi kuruluşlar
Sağlık firmaları
Sivil toplum kuruluşları
Spor malzemeleri
Talaşlı imalat
Tarım ve hayvancılık firmaları
Tekstil firmaları
Turizm firmaları
ÜRÜN KATEGORİLERİ
Antika Ve Sanat Ürünleri
Bebek Ve Anne Ürünleri
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Ev Ve Bahçe Ürünleri
Gıda Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Hayvan Bakımı Ve Ürünleri
İletişim Ürünleri
Kırtasiye Ve Ofis Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kitaplar
Motorlu Araçlar
Müzik
Oyuncaklar Ve Oyunlar
Sağlık Ve Medikal Ürünler
Spor Ürünleri
Tekstil Ve Deri Ürünleri

Anıt Otomotiv

2002 Haziran Ayında Anıt Otomotiv Otomobil Bakım Merkezi Olarak 1900 M2 Kapalı Toplam 5000 M2 Lik Alan Üzerine Kurulu Subaru Volkswagen Audi Seat Renault Ve Ford Marka Binek Ve Ticari Araçların Satış Sonrası Hizmetlerini Üstlenen Ve Otomobilinizin İhtiyaçlarına Karşılık Vermek Üzere Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Zamanın Önemini Bilen, Güler Yüzlü Ve Eğitimli Personeli İle Bursa Daki Otomobil Servis Anlayışını Yeniden Yapılandıran Bir Sistemle En Büyük Öze
Yetkili : Güray Değirmenci
Tipi : Diğer
Çalışan Kişi :
Kuruluş Yılı : 2002
Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ile çalışıp hizmet veren ANIT OTOMOTİV bünyesinde MEKANİK – KAPORTA – BOYA – LASTİK SATIŞI – SİGORTACILIK HİZMETLERİ – SONAX OTO BOYA KORUMA VE YENİLEME sistemleri mevcuttur. Vizyonumuz SUBARU VOLKSWAGEN AUDİ SEAT RENAULT  ve FORD marka araçlarda BURSA da en büyük özel servis olmanın yanında ,hizmet verdiğimiz tüm marka araç kullanıcılarının tercih ettiği bir servis olmak,müşteri sorunlarını dinleyip çözümler sunan,sıradan servis-müşteri ilişkisinin ötesinde dostluğa önem veren,bayan sürücülerinde ilk tercihleri arasında olabilen,çalışma politikasını belirlemiş,şirket kültürünü oturtmuş,müşteri çıkarlarını ön planda tutan ve tüm servislere örnek olabilecek bir şirket olmak. Bugüne kadar reklamını hizmetleriyle sunan ANIT OTOMOTİV BURSA daki en büyük özel servis olarak hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına deneyimli ve uzman kadromuz çalışma saatlerinde servisimizde bunun yanında acil yardım ve asist araçlarımızla 7/24 olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kalite Politikamız Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışarak hizmet veren ANIT OTOMOTİV daha iyiye ve üstün kaliteye olan inancının sonucu olarak TSE belgesini almaya hak kazanmış ve uzun zamandır müşterilerine HİZMET YETERLİLİK BELGESİ  ile faaliyetlerine devam etmektedir. ANIT OTOMOTİV en iyiyi sunma ayrıcalığının ,ayrıntılara verilen önemde olduğuna inanıyor. İşte bu nedenle size en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Anıt Oto en iyiyi sunma ayrıcalığının, ayrıntılara verilen önemde olduğuna inanıyor. İşte bu nedenle size en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. İlkelerimiz Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Araç sorunlarının doğru teşhisi ve onarımını yapmak. Araçların sıfır hata ile son konrölünün yapılmasını sağlamak. Aracın en kısa zamanda müşteriye teslimatını sağlamak. Çok para kazanmak yerine, müşteri kazanmayı hedefleyen, Gerçek fiyatlarla hizmet sunan, Kullanılan parçalarda orjinalliğe önem veren, Dürüst çalışan bir özel servis olarak hizmetlerimize devam etmek.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı(E-Posta)
Şifre
Firma Giriş
Yeni Üye Ol Şifremi Unuttum
Sponsor Bağlantılar
izmir web tasarım
hemoroid doktoru izmir
Kobi Adresi, Türkiye'deki firmaların , şirketlerin sektörlerine göre kategorilere ayrılmış, detaylı listesi.
Firmalara ait ürünler, alım, aatım ilanları ve firmaların ürünleri burada. Yeni Ticaret Portalınız, Firma Rehberiniz Kobi Adresi!